Kemp vítězů ve znamení tance! Veronika Lálová otevírá pilotní sezónu

05.03.2021

Nový rok 2021 je ve znamení velké premiéry pro Kempy vítězů. Do jejich rodiny se přidává profesionální tanečnice Veronika Lálová, vítězka známé taneční soutěže StarDance. Děti se na známou tanečnici mohou v tomto roce těšit v Neratovicích a Hradci Králové.

Veronika Lálová, profesionální česká tanečnice, spojila se své síly se značkou Kemp vítězů, aby mohla předávat své cenné zkušenosti dětem. V obou městech se děti mohou těšit na pětidenní kemp vedený zábavnou formou a vězte, že bytečný dril bez toho, aby se děti bavily, u nás neprojde. Kromě zábavné formy kempu se účastnici mohou těšit také na výuku angličtiny nebo španělštiny, zdravou stravu nebo speciálního známého hosta.

Kemp vítězů není ani ve své taneční sféře určen pouze pro čistokrevné tanečnice či tanečníky. Naše kempy jsou pro všechny, kdo volí pohyb před sezením na gauči. Veronika se dokáže individuálně přizpůsobit každému, dokonce i těm, kteří by si své taneční vlohy chtěli pouze vyzkoušet i přes to, že se tanci nikdy nevěnovali.

Registrovat se můžete již nyní z záložce Registrace. V případě nemožnosti kemp uskutečnit z důvodu nepříznivé epidemiologické situace garantujeme vrácení 100 % výše registračního poplatku.

Těšíme se na Vás!