O kempu

V roce 2021 se propojují cesty profesionální vrcholové tanečnice, vítězky StarDance, Veroniky Lálové a značky Kempu vítězů. Už to není pouze atletika a badminton, v jejichž sférách Kempy vítězů působí, ale svou elegancí obohatí tuto rozrůstající se skupinu i tanec. Proč by také ne? Ten kdo vyzkoušel taneční trénink dobře ví, že co se týče výkonu, se tanec rovná těm fyzicky náročnějším sportům.

Kempy vítězů se společně s novou patronkou a šéftrenérkou Veronikou Lálovou rozjedou ve své premiérové sezóně do dvou měst, kterými budou Neratovice a Hradec Králové. V obou městech se mohou děti těšit na pětidenní pohybový příměstský kemp, který budou provázet prvky tanečních základů od jedné z nejznámějších tanečnic v České republice.

Kromě tance čeká účastníky ve věku od 6 do 15 let také plno pohybových her, výuka angličtiny, návštěva zajímavých hostů z jiných sportovních disciplín a plno zábavy ve skvělém kolektivu.

Věnují se vaše děti tanci dlouhodobě, nebo by chtěli teprve začít? Dělají vaše děti jiný sport jako fotbal, hokej, plavání či cokoliv jiného a mají rádi pohyb? Pokud ano, tak na Kempu vítězů pod vedením Veroniky Lálové si přijdou na své. Hlavním cílem je ukázat dětem to, že zdravá strava a pohyb je pro ně to nejlepší a rozhodně se dá všechno dělat zábavnou a hravou formou. A proto rádi uvidíme na Kempu vítězů i ty, které sport doposud nebavil, ale chtěli by mu dát šanci.

Náš tým se postará o to, aby děti trénovaly v individuálních skupinách, dle své vlastní výkonnosti, a mohly být pod pečlivým dohledem nejen samotné Veroniky Lálové, ale taky dalších trenérů a trenérek s bohatými zkušenostmi.

Všichni účastníci si vyzkouší několik druhů tanců pod vedením zkušených trenérek včetně Veroniky Lálové. Na své si přijdou úplní začátečníci, kteří u nás získají první taneční základy, ale také pokročilí pro které připravíme vyhovující trénink pro zlepšení jejich aktuálních dovedností. Kromě lekcí latinskoamerických tanců (salsa, passo doble) pod vedením Veroniky Lálové, vyučujeme na našich kempech také hip-hop, contemporary dance nebo pompon dance.

Víc o našem kempu psát netřeba, Kemp vítězů si musíte zažít. Nejlepším přesvědčením a reklamou je totiž osobní zkušenost.

Těšíme se na vás!